‘A star is born’, albumi më i shitur në SHBA

In ShowBiz

“A star is born” ka arritur të bëhet albumi më i shitur në SHBA.

“A star is born” në krye të klasifikimit është radhitur si një ndër albumet më të shitura në SHBA.

Lady Gaga arriti të bëhet emri më i komentuar kur mori pjesë në film bashkë me Bradley Cooper dhe zëri i saj mori po ashtu vëmendjen.

Albumi i dyshes doli të jetë i pari dhe më i shituri në SHBA andaj qëllimi i të dy artisrtëve konsiderohet të jetë arritur.

Për dyshen ishte diskutuar madje se në mos janë në lidhje pasi ishin shumë të afërt me njëri-tjetrin po këtë e mohoi Gaga nëpërmjet postimit të një fotografie në Instagram aty ku tregoi se Cooperin e ka vetëm mik të mirë.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu