Real Madrid ia rrëmben Rabiotin nga dora Barcelonës

In Futboll, Sport

Adrien Rabiot ishte shumë afër të kalonte te Barcelona në afatin e janarit.

Adrien Rabiot kishte arritur marrëveshje personale me Barcelonën, por PSG nuk e lejoi largimin e tij nën shumën e 20 milionë eurove.Tani, mesfushori francez duket se ka një marrëveshje të re, por jo me katalonasit, përcjell lajmi.net nga AS.

Real Madrid është shumë afër ta kompletoj transferimin e Rabiot, gjersa ky i fundit kërkon 10 milionë euro pagë në sezon.Madrilenët thuhet se janë në negociata për një pagë më të vogël, duke përfshirë edhe bonuset

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu