Morena Taraku sjell pamje nga pushimet luksoze

In ShowBiz

Morena Taraku ka nisur pushimet.

Morena Taraku përmes rrjeteve sociale solli pamje nga destinacioni që ka udhëtuar për pushime.

Këngëtarja ditën e sotme e nisi në pishinën e hotelit ku po qëndron, ndërsa nuk munguan as imazhet në bikini.

Në një video që postoi në InstaStory, Morena dukej joshëse teksa po merrte rreze dielli në pishinë.

Për ndryshe, kënga e fundit nga Morena Taraku është “Dashni”, në duet me Sabri Fejzullahun.Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu