Formacionet zyrtare: Fulham – Liverpool

In Futboll, Sport

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Fulham – Liverpool.

Liverpool luan në udhëtim kundër Fulham në ndeshjen që do të jetë e vlefshme për xhiron e 31-të në Premierligë.

“The Reds” kërkojnë me çdo kusht tri pikët në këtë takim, në mënyrë që të mbajnë nën presion liderët e Manchester City, shkruan lajmi.net.

Fulham në anën tjetër thuajse ka rënë nga liga, dhe nuk pritet që të sjellë telashe për lojtarët e Klopp.

Më poshtë formacionet zyrtare për këtë ndeshje që fillon në ora 15:15.

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu