Xhaka vazhdon të jetë i lënduar, Mustafi s’ka vend – Hysaj starton për Napolin!

In Futboll, Sport

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën e madhe mes Arsenalit dhe Napolit

Arsenali dhe Napoli do të përballen nga ora 21:00 në stadiumin Emirates në çerekfinale të Europa League, shkruan Gazeta Express.

Granit Xhaka nuk ka arritur të rikuperohet për këtë ndeshje, ndërsa Unai Emery, pas kritikave të shumta – e ka ulur në stol Shkodran Mustafin.

Për Napolin, Carlo Ancelotti pozitën e mbrojtësit të djathtë ia beson mbrojtësit të Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, i cili jo gjithmonë ka qenë zgjedhja e parë për ish-trajnerin e Milanit, Real Madridit, PSG-së etj.

Arsenal:

Napoli:

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu