Poni tregon të vërtetën se përse nuk solli projekte gjatë kësaj kohe

In ShowBiz

Poni, ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja.

Megjithatë, artistja që është e njohur për këngët labe ka treguar të vërtetën përse deri më tani nuk solli projekte të reja.

“Ka çdo ditë pyetje të tilla. Dhe ju falenderoj shumë, por mungesa e gjatë, ka qenë sepse doja të kisha një album me disa këngë të reja, dhe jo vetëm një këngë apo klip të ri. Shihemi së shpejti të dashur miq e dashamirës të këngës time”, iu përgjigj fanses këngëtarja shqiptare.

“Dashni e vjetër”, mbetet kënga e fundit e lansuar nga Poni në bashkëpunim me Irkenc Hykën.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu