Formacionet zyrtare: Liverpool – Chelsea

In Futboll, Sport

Liverpool dhe Chelsea do të jetë ndeshja kryesore e javës së 34-të në Premierligë.

Liverpool dhe Chelsea do të përballen në kuadër të Premierligës, ndeshja kjo që fillon nga ora 17:30.

Derbi që zhvillohet në ‘Anfield Road’, do të vendos në masë të madhe titullin e Premierligës dhe pozitën për top katërshe, përcjell lajmi.net.

Liverpool me një fitore, do t’i mbante gjallë shpresat për titull, ndërsa Chelsea lufton për një vend në top katërshe.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, gjersa lojtarët kryesor janë në dispozicion për të dyja anët.

Liverpool:

Chelsea:

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu