3 ditë pas lindjes, publikohet fotoja e parë e djalit të Burak Ozcivit

In ShowBiz

Tre ditë më parë, aktori i njohur turk, Burak Ozcivit dhe partnerja e tij, Fahriye Evcen, u bënë prindër për herë të parë.

Fahriye solli në jetë një djalë që çifti e pagëzoi me emrin Karan. Mediat turke treguan se aktori asistoi gjatë lindjes së të voglit dhe përjetoi shumë emocione.

Vetëm 3 ditë pas ardhjes në jetë të Karanit, mediat kanë bërë publike foton e parë të bebushit të aktorit.

Fahriye ka pozuar me të voglin në krahë, ndërkohë që Burak qëndron pranë tyre.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu