Reka fton në kafe kundërkandidatët

In Rajoni

Kandidati për president, Blerim Reka, në përfundimin e garës presidenciale, dy kundër kandidatët i fton për kafe në shtabin e tij.

Shtabin e Rekës sot e vizitojë kundër kandidatja, Gordana Siljanovska Davkova nga opozitarja VMRO-DPMNE.

Nga shtabi i Rekës presin që këtyre ditëve t’i vizitojë edhe kandidati për president nga koalicioni qeveritarë, Stevo Pendarovski.

Me këtë siç njoftojnë nga shtabi i kandidatit për president, Blerim Reka thonë se e tërë kjo dëshmon se deri në fund do të udhëheqim fushatë të drejtë dhe fer./GazetaMaqedonia/

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu