Getinjo publikon këngën e re “Selfmade”

In ShowBiz

Getinjo ka publikuar këngën e re.

Reperi ferizajas, Getinjo ka sjell projektin më të ri të cilin e ka realizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

“Selfmade”, titullohet kënga e re e Getinjos, ku flet më së shumti për jetën e tij por përfshinë edhe reperet e estradës.

Kjo këngë tashmë gjendet në kanalin YouTube dhe pritet t’i pëlqejë publikut dhe fansave të tij që mund ta dëgjoni më poshtë.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu