Getinjo publikon këngën e re “Selfmade”

Getinjo ka publikuar këngën e re.

Reperi ferizajas, Getinjo ka sjell projektin më të ri të cilin e ka realizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

“Selfmade”, titullohet kënga e re e Getinjos, ku flet më së shumti për jetën e tij por përfshinë edhe reperet e estradës.

Kjo këngë tashmë gjendet në kanalin YouTube dhe pritet t’i pëlqejë publikut dhe fansave të tij që mund ta dëgjoni më poshtë.

Exit mobile version