Barca apo Real Madrid? Ja ku po transferohet Filipe Luis

In Futboll, Sport

Mbrojtësi i Atletico Madrid, Filipe Luis, është objekt interesimi i Barcelonës.

Katalanët janë të interesuar të rrisin konkurrencën në krahun e majtë, pozitë ku luan Jordi Alba.

‘The Sun’ raporton se mbrojtësi i Atletico Madrid, Filipe Luis, mund t’i bashkohet Barcelonës.

33 vjeçari do të jetë lojtar i lirë në fund të këtij sezoni, me Borussia Dortmundin që po ashtu janë të interesuar për shërbimet e tij.

Braziliani gjatë karrierës së tij ka veshur edhe fanellat e Ajax, Deportivo La Coruna dhe Chelsea.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu