Nuk i mbarojnë telashet, Alketa Vejsiu sherr me komentuesen: Ik o.. Nuk t’a turpëroj unë Shqipërinë jo

In ShowBiz

Moderatoja Alketa Vejsiu është përplasur sërish me fansat e saj. Alketa ndodhet në Holandë dhe prej andej, nga mesi i një fushe me tulipanë ka përcjellë një mesazh falënderimi për të gjitha vajzat. Por sërish një komentuese i ka tërhequr vëmendjen.

Këtë herë një nga komentueset i ka shkruar se është duke bërë një shkelje teksa shfaqet duke këputur disa tulipanë. Alketa është kthyer e revoltuar dhe ka thënë se për këtë që është duke bërë ka marrë leje dhe se nuk është ajo që i prish imazhin Shqipërisë.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu