Ky është formacioni i ri i Solskjaer te Man Utd për sezonin e ri

In Futboll, Sport

Ole Gunnar Solskjaer ka kërkuar nga Manchester United që të ndodhë një revolucion i thellë në skuadër.

Ole Gunnar Solskjaer dëshiron t’i bëjë disa largime nga Manchester United gjatë afatit kalimtar veror.

Trajneri norvegjez ka kërkuar pesë transferime në verë nga ‘Djajtë e Kuq’.

Solskjaer ka kërkuar nga Manchester United transferimin e Niklas Sule nga Bayern Munich, Kierna Trippier nga Tottenham, Idrissa Gueye nga Everton, Joao Felix nga Benfica dhe Nicolas Pepe nga Lille.

Më poshtë mund ta shikoni se si mund të duket formacioni i skuadrës angleze në sezonin e ri.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu