Tuna dhe Patrisi nisin një ekspeditë, bashkë me ta dhe Tiani

In ShowBiz

Ata janë një nga çiftet më të përfolura dhe më të komentuara në mediat rozë.

Bëhet fjalë për këngëtaren nga Shkupi, Altuna Sejdiu e njohur si Tuna dhe muzikantin kosovar, Patris Berisha.

Dyshja shquhen për udhëtime të shumta që bëjnë, por ky i fundit ishte mjaftë sfidues.

Veshur sportiv, ata kanë postuar një fotografi ku shihen në një vend malor si dy alpinistë, e bashkë me ta është edhe djali i tyre, Tiani.

Kujtojmë që Tuna po shijon suksesin e albumit muzikor “Fortuna”, këngët e të cilit janë bërë hite qysh në publikim.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu