Gruaja serbe sulmon një tjetër në veri të Mitrovicës

In Kosova, Lajme

Raportohet se një grua e nacionalitet serb ka sulmuar një grua në veri të Mitrovicës.

Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin në fjalë. Sipas tyre, ngjarja ndodhi dje pas orës 16:00.

Me vendim të prokurorit kompetent, rasti do të procedohet në instancat e drejtësisë.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu