Tayna me vallëzim provokativ para kamerës

In ShowBiz

Tayna e veshur ngushtë i ka treguar edhe njëherë linjat trupore.

Reperja Tayna është aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe e afërt me fansat.

Ajo shpesh publikon video nga projektet muzikore e edhe nga ato që i paralajmëron paraprakisht, mirëpo nuk mungojnë as fotot provokative nëpërmjet të cilave tregon linjat trupore.

Së fundmi në Instastory, Tayna ka treguar linjat trupore e veshur ngushtë me një fustan të zi ndërsa e ka rrëmbyer edhe njëherë vëmendjen e ndjekësve. Në videon e postuar Tayna shihet duka vallëzuar.

Reperja po e shijon suksesin e saj në muzikë dhe po punon pa ndalë për projekte të reja.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu