Oriola nuk dinë të ndalet, me linjat iu ‘çmend’ fare

In ShowBiz

Oriola Marashi njihet për provokimet e një pas njëshme që bën në rrjetet sociale.

Edhe së fundi, modelja ka nxitur imagjinatën teksa u shfaq e veshur vetëm në të brendshme, shkruan Indeksonline.

E veshur në të bardha, Oriola shfaqi asetet e saj në një pozicion mjaft provokuese derisa dukej tejet seksi.

Në disa imazhe ajo tregoj për mrekulli pikat e saj të forta.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu