Elvana Gjata me stil të veçantë të imazhet e fundit

In ShowBiz

Elvana Gjata është shumë aktive në rrjete sociale.

Elvana Gjata ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja u zhfaq e veshur me një palë xhinse dhe këmishë shumëngjyrëshe, teksa pozoi e ulur në një karrige.

Projekti i fundit nga Elvana Gjata është “Tavolina e mërzisë”, këngë e cila njëherësh është kolonë zanore e filmit “2 gisht mjaltë”.

Pas kësaj kënge, Elvana ka nisur përgatitjet për projektet e reja.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu