Adelina Tahiri s’po ka çka tregon më veç rrobave firmato

In ShowBiz

Adelina Tahiri është harruar kur është komentuar për ndonjë sukses në karrierën artistike muzikore, madje ajo ka lënë tërësisht anash muzikën.

Këngëtarja nga Shkupi është fokusuar tërësisht tek familja që ka ndërtuar dhe jeta e saj si në përralla që po bën.

Madje, artistja s’po e tregon më as fytyrën në fotografi, por vetëm luksin dhe rrobat firmato.

Të tilla janë edhe dy fotografitë e fundit të saj, ku e veshur sportive ajo shfaq rrobat e shtrenjta.

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu