LAJMI I FUNDIT: Iker Casillas pëson sulm në zemër

In Futboll, Sport

Portieri legjendar i Portos, Iker Casillas, është dërguar me urgjencë në spital, pas një sulmi të pësuar në zemër.

Ish portieri i Real Madridit, është shtrirë në spital, pasi dyshohet se ka pësuar një sulm në zemër sipas raporteve nga Portugalia, raporton ‘Daily Mirror’.

Sipas raportimeve të para, besohet se gjendja e tij të jetë e qëndrueshme.

37 vjeçari pritet të mungojë në pjesën tjetër të sezonit për Porton.

Casillas, së fundi ka nënshkruar një kontratë të re me Porton, që po lufton për titullin e kampionit në Portugali./

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu