Tayna me një mesazh për kundërshtarët

In ShowBiz

Tayna ka përdorur fjalët e saja si “mjet kërcënues” për kundërshtarët.

Tayna ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për të lajmëruar se ky vit do të jetë edhe më i mirë se i kaluari për artisten.

Rep artistja me foton e publikuar kishte shfrytëzuar rastin edhe për një ‘kërcënim’ ndaj kundërshtarëve duke shtuar “Të gjithë njërëzit që nuk kanë mundur të më durojnë vitin e kaluar, ky vit do të jetë edhe më i keq”.

Kështu ajo paralajmëruar një sezon të ‘nxehtë’ për fansat dhe koleget e saj.

https://www.instagram.com/p/Bw65FPYAmat/?utm_source=ig_embed

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu