Tuna me dedikim prekës për ditëlindjen e dytë të djalit

In ShowBiz

Tuna Sejdiu ka shkruar fjalë zemre për ditëlindjen e dytë të Tianit.

Tuna Sejdiu ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në Instagram nga festa e ditëlindjes së Tianit.

Këngëtarja e ka uruar atë me fjalë zemre për ditëlindjen e dytë, duke e quajtur arritja më e madhe në jetë.

“Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. Titulli më i bukur që kam del nga goja jote. Urime ditëlindjen jetë. Të don Mami&Babi”, ka shkruar Tuna.

Për ndryshe, Tuna Sejdiu po shijon suksesin e albumit “Fortuna”, i cili rezultoi shumë i suksesshëm.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu