Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare i shënon Lazios në Serie A

In Futboll, Sport

Gjimshiti ka shënuar gol në fitoren që Atalanta është duke e arritur në Olimpico ndaj Lazios.

Atalanta është duke e mposhtur 3-1 Lazion midis Olimpicos.

Golin e ka gjetur edhe Berat Gjimshiti i Kombëtares shqiptare. Ai shënoi për 3-1 në minutën e 76’.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu