Tottenham eliminoi Ajaxin, ja çfarë ka bërë Modric pas ndeshjes në Amsterdam

In Futboll, Sport

Luka Modric ka uruar ish ekipin e tij, Tottenham Hotspur për kualifikimin në finalen e Ligës së Kampionëve.

Luka Modric ka uruar Tottenham Hotspur për kualifikimin në finalen e Ligës së Kampionëve.

Mesfushori i Real Madridit ka publikuar një postim në Twitter duke uruar ish skuadrën e tij.

“Spurs” mposhtën në udhëtim Ajaxin me rezultat 3:2 duke u kualifikuar në finale ku do të takohen me Liverpoolin.

“Urime Tottenham”, shkroi Modric duke u falënderuar edhe nga tifozët e ekipit londinez. Modric luajti në Tottenham gjatë periudhës 2008-2012.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu