Kush po i thotë Rita Orës peshk i bardhë i Bistricës?

In ShowBiz

Rita Ora mbetet njëra nga këngëtaret më të talentuara dhe më të famshme shqiptare në botë.

Në karrierën e saj, gjatë gjithë kohës ka pasur mbështetjen e nënës së saj, Vera Ora.

Marrëdhënia e mirë mes nënës dhe bijës shihet edhe në komentet që i bëjnë njëra tjetrës në Instagram.

Në një nga fotografitë e fundit të Rita Orës tek emisioni “Jimmy Fallon”, nëna e Ritës i komenton këngëtares në gjuhën shqipe.

“Ooo peshku i bardhe i Bistrices.”, kështu i kishte komentuar Vera Ora të bijës së saj.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu