Kadri Veseli luan futboll me fëmijët e Broboniqit

In Kosova, Lajme

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli ka vendosur që këtë të diel ta kaloj me fëmijët e vendlindjes së tij në fshatin Broboniq në Mitrovicë.

Kryeparlamentari Veseli, siç shihet në fotografitë që i ka postuar në faqen e tij në Facebook, po luan futboll bashkë me fëmijët e Broboniqit.

“Një pasdite e bukur me fëmijë të Broboniqit”, ka shkruar Veseli në mbishkrimin e fotografive.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu