PDK zgjedh kryetarin e degës për Prishtinë

In Kosova, Lajme

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës për Prishtinë sot mban Kuvendin zgjedhor.

Gjatë Kuvendit zgjedhor do të zgjedhet kryetari i ri i degës dhe Këshilli Drejtues.

PDK është në përfundim të procesit zgjedhor, i cili ka filluar muaj më parë.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu