Thaçi shtron iftar

In Kosova, Lajme

Presidenti i Reoublikës së Kosovës Hashim Thaçi u ka shtruar iftar pjesëtarëve të Kryesisë së Bashkësisë Islame të Kosovës, shkruan.

Presidenti, ka përshëndetur agjëruesit, duke u uruar agjërim të lehtë.

“Iftar i shtruar për nder të Kryesisë së Bashkësisë Islame të Kosovës. Zoti ua pranoftë lutjet dhe agjërimin!”, ka shkruar Thaçi në rrjetin social Facebook.

Shkrimit i ka bashkëangjitur edhe një fotografi me mytftiun e Bashkësisë Islame, Naim Tërrnava.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu