Fero i jep fund lidhjes me Arbenita Ismajlin?

In ShowBiz

Reperi Fero i ka befasuar të gjithë me postimin e tij të fundit.

Në orët e para të mëngjesit, reperi i njohur shqiptar Fero ka bërë një postim në Instastory me të cilin ua bëri kokën lëmsh të gjithëve.

“Sapo u zgjova këtë mëngjes. Përshëndeje vajza prej tash jam beqar”, ka shkruar Fero i cili ngjalli dyshime në mos i ka dhënë fund lidhjes me modelen Arbenita Ismajli.

Ata nuk e kanë larguar njëri-tjetrin nga Instagrami e as nuk i kanë fshirë fotografitë. Se çfarë po ndodh dhe çfarë do të thotë ky postim pritet që Fero ta sqarojë shumë shpejtë.

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu