Ky është reagimi i Arbenitës pasi Fero tha se i ka dhënë fund lidhjes

In ShowBiz

Ka ardhur reagimi i Arbenita Ismajlit pas deklaratës së Feros se është tashmë i lirë.

Në orët e para të ditës së sotme, reperi Fero e ka bërë një postim në Instagram me të cilin la të kuptohet se i ka dhënë fund lidhjes me Arbenita Ismajlin.

Mirëpo as ai e as Arbenita nuk i kanë fshirë fotot që i kanë së bashku e as nuk e kanë larguar njëri-tjetrin në Instagram.

“Sapo u zgjova këtë mëngjes. Përshëndeje vajza prej tash jam beqar”, kishte shkruar Fero e më pas nuk ka munguar reagimi i modeles.

Arbenita në Instastoryn e saj e ka publikuar një ’emoji’ duke qeshur me lot, me të cilën la të kuptohet se Fero ka bërë shaka.

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu