Mbesa e Princeshës Diana fejohet me biznesmenin 30 vite më të madh

In ShowBiz

Mbesa e Princeshës Diana, Lady Kitty Spencer është fotografuar me të dashurin e saj 60 vjeçar duke ecur në rrugët e Manhattan-it.

Ajo kishte një palë syze dhe dukej e tensionuar, teksa i dashuri i saj shihej me telefon në dorë.

Por, ajo që ra në sy ishte një unazë diamanti në dorën e mbesës së Princeshës Diana.

28 vjeçarja duket se i ka dhënë fund beqarisë, duke i thënë po të dashurit të saj mbi 30 vjet më të madh.

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu