Moderatorja shqiptare ekspozon këmbët e gjata joshëse!

In ShowBiz

Moderatorja e njohur shqiptare, Aulona Musta është goxha aktive në rrjetet sociale dhe nuk heziton që të ekspozohet.

Edhe në një imazh të ri së ajo solli këtë herë u shfaq tejet atraktive dhe elegante në fustan të zi.

Aulona dukej mahnitëse teksa vëmendjen morën këmbët e saj të gjata dhe seksi.

Ndryshe, Aulona është e përkushtuar edhe ndaj ushtrimeve në palestër fal të cilës edhe ka linja të përkryera.

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu