Naser Rafuna në ‘lulet e rinisë’, publikohet foto e vjetër e aktorit

In ShowBiz

Naser Rafuna është kthyer në kohë.

Aktori i njohur shqiptar, Nafer Rafuna, është kthyer në kohë për ta ndarë me ndjekësit një foto të realizuar para shumë vitesh.

Imazhi të cilin e ka publikuar në Instastory është realizuar para 16 vitesh do të thotë në 2003-tën.

Pranë postimit aktori nuk ka shkruar asgjë vetëm vitin e realizimit të fotografisë dhe në shikim të parë menjëherë njihet se është ai.

Nafer Rafuna po vazhdon suksesin e tij si aktorë dhe është shumë i dashur për publikun.

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu