Rozana Radi i uron fat Jonida Maliqit para performancës në “Eurovision”

In ShowBiz

Jonida Maliqi ka marrë përkrahjen e komunitetit të artistëve për pjesëmarrjen në “Eurovision”.

Mbrëmë u mbajt nata e parë gjysmëfinale e festivalit të këngës evropiane “Eurovision”.

Shqipëria do të paraqitet në natën e dytë gjysmëfinale, e cila mbahet nesër (16 maj) dhe këtë vit përfaqësohet nga Jonida Maliqi.

Këngëtarja ka marrë përkrahjen e kolegëve para performancës së saj në gjysmëfinale, e një prej tyre është edhe Rozana Radi, e cila përmes një fotografie i ka dëshiruar fat Jonidës.

Kujtojmë se finalja e “Eurovisionit” mbahet në Tel Aviv, të shtunën më 18 maj, kurse Jonida Maliqi deri tani ka marrë vetëm komente pozitive.

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu