Teuta me dedikim romantik për Adonisin me rastin e përvjetorit të lidhjes

In ShowBiz

Për Teuta Krasniqin dhe Adonis Morinën dita e sotme është shumë e veçantë.

Teuta Krasniqi dhe partneri i saj, Adonis Morina, sot festojnë përvjetorin e lidhjes.

Me këtë rast, aktorja i dedikoi disa fjalë zemre bashkëshortit, duke ia shoqëruar edhe një imazh ku çifti shihen të përqafuar.

“Ti je e sotmja ime dhe të gjitha të nesërmet e mia. Urime përvjetorin, e imja përgjimonë. T’du jetë, Adonis Morina”.

Për ndryshe, Teuta Krasniqi është nënë e dy vajzave, Tarës dhe Kaias.

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu