Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

In Kosova, Lajme

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga aty mund ta dini se ku është qendra juaj e vendvotimit, shkruan Gazeta Metro.

Kjo, është më e rëndësishme, sidomos për të rinjtë që këtë vit, në zgjedhjet e 6 tetorit votojnë për herë të parë.

Më poshtë e gjeni linkun ku nëpërmjet numrit personal të letërnjoftimit tuaj, mësoni informatat e tjera.

http://eomp.kqz-ks.org/VCChangeRequests/Index?fbclid=IwAR3iJloL7dUgeLcgTeM9Z6trPcGSR8z9wk39rvym7eOog18EVWmw9CV7w3Y

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli sërish kryetar i PDK’së, pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim

Pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim, Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i PDK’së edhe për një mandat, sot

Read More...

Trump e sulmon sërish kryetarin e Londrës: Je turpi i kombit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka kritikuar përsëri kryetarin e Londrës, Sadiq Khan, duke e quajtur

Read More...

Dy ditë pasi Avdullah Hoti tha se në LDK ka kaluar koha e rrahjeve: Krisin karriget dhe grushtet

Lidhja Demokratike e Kosovës, e cila këto ditë po mban procesin e brendshëm zgjedhor, është duke u përballur me

Read More...

Mobile Sliding Menu