6 dallimet që tregojnë nëse mbushësi është origjinal apo fals

In Tech

Nganjëherë shtë shumë e vështirë të dallohet një mbushës origjinal nga ai fals.

Janë disa elemente që e bëjnë një mbushës origjinal të dallohet nga ai fals.

Përmes 6 fotografive të mëposhtme, ju mund të mësoni se kur një mbushës telefoni është origjinal.

Për më shumë, shihni imazhet e mëposhtme dhe mësoni se ku ta dalloni mbushësin origjinal nga ai fals.

You may also read!

Hahn flet për marrëveshjen finale Kosovë-Serbi

Komisioneri për Politikat Evropiane të Fqinjësisë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn ka folur rreth një marrëveshje të mundshme

Read More...

Kuvendi i Serbisë do të diskutojë për Kosovën

Kuvendi i Kosovës kohë më parë ka miratuar përbërjen e ekipit dhe platformën e dialogut.\ Çështja e Kosovës do

Read More...

Icardi në fushë, Wanda mesazh dhe foto ‘të nxehta’ në Instagram

Mauro Icardi ishte titullar mbrëmë në fitoren 3:1 të Interit ndaj Frosinones. E derisa reprezentuesi argjentinas ishte në fushë,

Read More...

Mobile Sliding Menu