A u rikthye me ish të dashurin, tregon vet Dafina Rexhepi

In ShowBiz

Ka kohë që s’është pjesë e skenës muzikore, por edhe e mediave rozë.

Megjithatë, Dafina Rexhepi mbrëmë ishte në fokus të komenteve.

Një fotografi e postuar nga ana e saj në një makinë ku shihej me një mashkull, bëri të flitej për një rikthim të mundshëm me ish të dashurin e saj.

Por, vet artistja sot ka hedhur poshtë këta zëra, duke thënë se është vëllai i saj dhe s’bëhet fjalë për ndonjë mashkull e sidomos ishin e saj.

You may also read!

Thaçi: Rama ishte brilant në Berlin, Haradinaj i paedukatë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nuk resht së falënderuari dhe së thururi elozhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Pasi

Read More...

Tahiri: Albin Kurtin e tmerron ideja se autor i kësaj nisme për krijimin e Tribunalit është Kadri Veseli

Albin Kurtit nuk i pengon ideja e Tribunalit, por pse kjo ide është e Kadri Veselit. Kështu ka shkruar

Read More...

Politikani serb: Pavarësia e Kosovës është e pakthyeshme

Kryetari i Partisë Liberale Serbe (LDP), Cedomir Jovanovic, shtoi edhe se për këtë punë qeverisë serbe duhet të ju

Read More...

Mobile Sliding Menu