A u rikthye me ish të dashurin, tregon vet Dafina Rexhepi

In ShowBiz

Ka kohë që s’është pjesë e skenës muzikore, por edhe e mediave rozë.

Megjithatë, Dafina Rexhepi mbrëmë ishte në fokus të komenteve.

Një fotografi e postuar nga ana e saj në një makinë ku shihej me një mashkull, bëri të flitej për një rikthim të mundshëm me ish të dashurin e saj.

Por, vet artistja sot ka hedhur poshtë këta zëra, duke thënë se është vëllai i saj dhe s’bëhet fjalë për ndonjë mashkull e sidomos ishin e saj.

You may also read!

Veseli sërish kryetar i PDK’së, pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim

Pa asnjë votë kundër dhe asnjë abstenim, Kadri Veseli është rizgjedhur kryetar i PDK’së edhe për një mandat, sot

Read More...

Trump e sulmon sërish kryetarin e Londrës: Je turpi i kombit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka kritikuar përsëri kryetarin e Londrës, Sadiq Khan, duke e quajtur

Read More...

Dy ditë pasi Avdullah Hoti tha se në LDK ka kaluar koha e rrahjeve: Krisin karriget dhe grushtet

Lidhja Demokratike e Kosovës, e cila këto ditë po mban procesin e brendshëm zgjedhor, është duke u përballur me

Read More...

Mobile Sliding Menu