Adelina Tahiri s’po ka çka tregon më veç rrobave firmato

In ShowBiz

Adelina Tahiri është harruar kur është komentuar për ndonjë sukses në karrierën artistike muzikore, madje ajo ka lënë tërësisht anash muzikën.

Këngëtarja nga Shkupi është fokusuar tërësisht tek familja që ka ndërtuar dhe jeta e saj si në përralla që po bën.

Madje, artistja s’po e tregon më as fytyrën në fotografi, por vetëm luksin dhe rrobat firmato.

Të tilla janë edhe dy fotografitë e fundit të saj, ku e veshur sportive ajo shfaq rrobat e shtrenjta.

You may also read!

Thaçi: Rama ishte brilant në Berlin, Haradinaj i paedukatë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nuk resht së falënderuari dhe së thururi elozhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Pasi

Read More...

Tahiri: Albin Kurtin e tmerron ideja se autor i kësaj nisme për krijimin e Tribunalit është Kadri Veseli

Albin Kurtit nuk i pengon ideja e Tribunalit, por pse kjo ide është e Kadri Veselit. Kështu ka shkruar

Read More...

Politikani serb: Pavarësia e Kosovës është e pakthyeshme

Kryetari i Partisë Liberale Serbe (LDP), Cedomir Jovanovic, shtoi edhe se për këtë punë qeverisë serbe duhet të ju

Read More...

Mobile Sliding Menu