Agjenti i Hysajt zbulon sekretin e shpërthimit të shqiptarit ndaj Lacios

In Futboll, Sport

Elseid Hysaj është rikthyer sërish që të tregojë vlerat e tij, teksa të shtunën shkëlqeu në fitoren e thellë ndaj Lacios.  Menaxheri i Hysajt, Mario Xhiufredi, ka bërë një batutë sot në një intervistë për “Radio Goal”.

“Mendoj se Hysaj ka treguar se mund të bëjë ndeshje të mëdha edhe në fazën ofensive, si ajo e të shtunës ndaj Lacios. Ndoshta me bardhekaltrit edhe e teproi me sulmin, në ndeshje të tjera ishte i përqendruar më shumë në fazën mbrojtëse. Unë pastaj i bëra një batutë, pasi ka ndërruar këpucët. Ndoshta rendimenti i tij i madh është pikërisht meritë e kësaj”, tha Xhiufredi.

You may also read!

Hajnat i vjedhin 2 mijë euro në një Xhami

Rreth 2 mijë euro raportohet se janë vjedhur në brendi të objektit të Bashkësisë Islame në Gjilan. VIDEO Ankuesi

Read More...

LDK me reagim të ashpër ndaj deputetit Bekë Berisha

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të AAK-së, Bekë Berisha. Ku ky i fundit në një

Read More...

Barcelona përsëri pa Leo Messin

Në fundjavë, Ernesto Valverde deklaroi se do ta pushojë Lionel Messin kurdo që i vjen rasti dhe tani ai

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu