Author: Lajmi Express

Reagon Veton Surroi: Flora Brovina bëri pornografi politike

Publicisti Veton Surroi ka reaguar pas publikimit të fotografisë tronditëse së gruas kosovare e cila dhunohej nga tre

Read More...

Man Utd përgatitet për transferimin e vitit, synon yllin e Bayern Munich

Skuadra e Manchester United po përgatitet që të kryej një nga transferimet më të mëdha të këtij viti, por

Read More...

Brovina i reagon Bogujevcit të VV’së: Fotografinë e publikova me leje të gruas së dhunuar

Deputetja e PDK’së, Flora Brovina, ekskluzivisht për emisionin Frontal ka treguar se e ka pasur lejen e gruas që

Read More...

Ushqimet e duhura që ndihmojnë në uljen e presionit të gjakut

Zakonet tona të ngrënies na bëjnë të besojmë se një dietë e ulët në natrium është një dietë e

Read More...

Haradinaj: Trishtuese pamjet e publikuar nga Brovina, kriminelët e kanë vendin në burg

Kryeministri Ramush Haradinaj ka komentuar fotografinë e publikuar nga deputetja Flora Brovina, ku shihet një shqiptare duke u dhunuar

Read More...

Reagon Jahjaga: Ajo që bëri Brovina është gërditshme dhe jo njerëzore

Ndaj veprimit të deputetes Flora Brovina e cila publikoi një fotografi ku shihet se si disa kriminelë serbë dhunojnë

Read More...

Teuta me dedikim romantik për Adonisin me rastin e përvjetorit të lidhjes

Për Teuta Krasniqin dhe Adonis Morinën dita e sotme është shumë e veçantë. Teuta Krasniqi dhe partneri i saj, Adonis

Read More...

Gaxherri: Është e dhimbshme, por gjenocidi duhet të argumentohet me fakte

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK’së, Besa Gaxherri ka folur rreth fotografive të cilat deputetja e

Read More...

Ndalohet me ligj shamia për vajzat në shkollë fillore

Me një ligj, për të cilin e dhanë votën deputetët e koalicionit qeveritar nga Partia Konservatore, ÖVP dhe Partia

Read More...

Allegri nuk largohet nga Juventusi?

Trajnerit të Juventusit, Max Allegri thuhet se i është ofruar një zgjatje e kontratës deri në vitin 2021 me

Read More...

Mobile Sliding Menu