Bie sistemi i Facebookut, Instagramit dhe WhatsApp

In Tech

Nuk duhet të shqetësohuni nëse keni pasur problem të hyni në llogarinë e juaj në Facebook dhe Instagram pasi që nuk jeni të vetmit.

Këtyre rrjeteve sociale iu kanë rënë sistemet dhe përdoruesit që nuk po mund t’i shfrytëzojnë këto.

Me të njëjtin problem, por në nivel shumë më të vogël, është prekur edhe WhatsApp, aplikacion që gjithashtu është nën pronësinë e Facebookut.

Kontrolli nëpërmjet Downdetector, tregon për ankesat që janë bërë në mbarë botën nga përdoruesit, që nuk mund të hynin ose duhej të provonin disa herë derisa në qaseshin.

You may also read!

Komuna e Haskukës shpenzon 139 mijë euro për rrënimin e ndërtimeve pa leje

Komuna e Prizrenit do të rrënojë të gjitha ndërtimet dhe punimet të cilat janë pa leje. Komuna e cila

Read More...

Tahirsylaj do t’ju befasojë me parashikimin e tij për motin

Java e tretë e muajit prill do të vazhdojë me temperatura të ulëta dhe reshje shiu. Eksperti i meteorologjisë,

Read More...

Dzeko: ‘Roma është një mrekulli’

Sulmuesi i skuadrës së Romës, Edin Dzeko, është shprehur mjaft i lumtur pas fitores së mbrëmshme kundër Udineses. Boshnjaku

Read More...

Mobile Sliding Menu