Blerand Stavileci bëri urimin më të bukur nga të gjithë për 10 vjetorin e Pavarësisë!

In Jetë/Stil

Ish ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci, nga të gjithë të përfshirët e tjerë në sferën e politikës, po del të jetë tejet atraktiv me disa postime në rrjete sociale.

Nuk janë vetëm statuset politike ato që e bëjnë tërheqës një figurë të njohur politike, pikërisht imazhet e përditshmërisë dinë të marrin gjithë vëmendjen, shkruan Kosovarja.

Këtë gjë e aplikon Stavileci, me ç’rast sapo na e dëshmoi se nuk ka si të jetë ndryshe urimi më i bukur për 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Ish ministri, ka shpërndarë një foto të veçantë në llogarinë e tij, është vogëlushja simpatike, vajza e moderatorit të njohur Robert Bojaj e veshur me ngjyrat e flamurit të shtetit.

Kjo lë të nënkuptojë edhe raportet miqësore që gëzojnë dy figurat e njohura për audiencën.

Epo, kjo po që është një foto plotë veçanti, dhe me shumë gjasë do të cilësohet si një urim i bukur që mund t’i dedikohet shtetit nga një vogëlushe kaq simpatike.

 

You may also read!

Hajnat i vjedhin 2 mijë euro në një Xhami

Rreth 2 mijë euro raportohet se janë vjedhur në brendi të objektit të Bashkësisë Islame në Gjilan. VIDEO Ankuesi

Read More...

LDK me reagim të ashpër ndaj deputetit Bekë Berisha

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të AAK-së, Bekë Berisha. Ku ky i fundit në një

Read More...

Barcelona përsëri pa Leo Messin

Në fundjavë, Ernesto Valverde deklaroi se do ta pushojë Lionel Messin kurdo që i vjen rasti dhe tani ai

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu