Category: Jetë/Stil

Pranë zbulimit të një prej sekreteve më të mëdha të shek. XX: Ku fshihet “Dhoma e qelibartë”?

E famshmja “Dhoma e qelibartë” e Pallatit të Katerinës, vendndodhja e të cilës pas vjedhjes nga nazistët gjatë Luftës

Read More...

Horoskopi për muajin Shkurt 2017

Dashi Që prej 28 janarit, Marsi është në shenjën tuaj në një pozicion për t’u pasur zili. Pritët dy

Read More...

Fansat nuk e duan Bleronën, ata kërkojnë Labin (Foto)

Ka disa javë që emisionin që për disa vjet me radhë e ka udhëhequr moderatori Labinot Gashi-Labi, tani i

Read More...

10 filmat romantikë ku aktorët u dashuruan në të vërtetë (Foto)

Është shumë e vërtetë që në filmat romantikë, aktorët pretendojnë se e duan njëri-tjetrin. Ka dhe nga ata që

Read More...

Si e zbuloi stjuardesa amerikane, adoleshenten që po e trafikonin

Stjuardesa Sheila Frederick vërejti një vajzë “të çrregullt” që shoqërohej nga burrë i veshur mirë dhe menjëherë e kuptoi që

Read More...

Horoskopi ditor, e hënë 6 shkurt 2017

Dashi Ata qe janë ne një lidhje kane për te pasur një dite shume te veçante sot. Partneri do

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 6 shkurt?

Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 6 shkurt, ndër vite:   1227 – Princi Ferrand i Portugalisë

Read More...

Flet aktori turk Çënari: Po marr nuse shqiptare e po i bashkojmë popujt tanë

Amelda Abazi dhe i fejuari i saj, aktori i pashëm turk Tolgahan Sayisman, kanë udhëtuar për në Los Angeles,

Read More...

Pse muaji shkurt ka 28 ditë?

Në episodin e tij të fundit të ‘It’s okay to be smart’, Joe Hanson ka shpjeguar se pse muaji

Read More...

Momenti kur Trump kundërshton Melanian, nuk i mban dorën (Video)

Në paraqitjen e parë publike pas inaugurimit të burrit President, Melania Trump, mund të ketë qenë nervoze. Prandaj, ndoshta

Read More...

Mobile Sliding Menu