Category: Jetë/Stil

Edhe Shkurte Fejza i ka disa fjalë për Ramushin!

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shkurte Fejza, i ka dalë në mbrojtje ish-kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, i

Read More...

Kamera e fshehtë/ Taksisti shan Veliajn: Çfarë llapazoni është. Erioni i futet në makinë (Video)

Mbremjen e djeshme ne emisionin “Xing me Ermalin” u dha edhe nje kamera e fshehte qe ishte xhiruar me

Read More...

Si e përballojnë të ftohtit qytetarët e Prishtinës

Në përfundim të javës së parë dhe nisjen e së dytës për vitin e ri, Kosova po përballet me

Read More...

Gruaja e Hajredin Kuçit: Ja si është të jesh e martuar me politikan? (Video)

Këtë edicion në emisionin LEMzA’ me Kiki Rrahmani mysafirë ishte zv.Kryeministri I Kosovës, Hajredin Kuçi. Pjesë e emisionit përmes

Read More...

Njihuni me Hafijen, modelen shqiptare që po “lë nam” në Instagram (Foto)

Fotomodelja e njohur shqiptare në SHBA dhe Kanada, Hafie Mira, vazhdon të tregojë asetet e saj në Instagram. Por

Read More...

Horoskopi ditor, e dielë 8 janar 2017

Dashi Duhet te jeni shume te kujdesshëm sot ju te dashuruarit sepse çdo fjale e gabuar mund te sjelle

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 8 janar?

Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 8 janar, ndër vite: 1642 – Vdiq Galileo Galilei, fizikant italian,

Read More...

Ronela Hajati, “shuplakë” kolegeve të saj: “Ju tundni prapanicat tuaja me këngët e mia”

Përveç zërit, stilit dhe performancave, Ronela Hajati njihet edhe për karakterin e hapur.  Ajo ka treguar se kur vjen

Read More...

Adriana Lima, legjenda e ‘Victoria’s Secret’

Bukuroshja braziliane punon për këtë shtëpi të veshjeve intime që nga viti 1999 dhe zyrtarisht është engjëllushja me stazhin

Read More...

Horoskopi ditor, e shtunë 7 janar 2017

Dashi Qetësia do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Kjo do iu japë mundësinë te

Read More...

Mobile Sliding Menu