Category: Bota

Konflikt: Avionët turq ‘pushtojnë’ qiellin e Greqisë

Dy avionë ushtarakë turq kanë hyrë në hapësirën ajrore të Greqisë, transmeton Gazeta Metro. Në lidhje me këtë ka reaguar

Read More...

Obama me fjale dashuria per ditelindje te bashkëshortes: Je nje dhe unike!

18:46, 17 Janar 2019 Ish Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama, sot e feston ditëlindjen. Ne

Read More...

LUSHTAKU FLET RRETH RRUGËTIMIT TË BABAIT NË HAGË

Deputeti i PDK-së, njëherit edhe i biri i ish-komandantit Sami Lushtaku, Mërgim Lushtaku, ka shprehur zhgënjimin lidhur me funksionalizimin

Read More...

Ambasada e Zvicrës në Kosovë ka një njoftim për aplikantët

Ambasada e Zvicrës në Kosovës ka njoftuar qytetarët se ka një numër të madh aplikantësh që po presin për

Read More...

PICA DHE HAMBURGERË PËR MYSAFIRËT E SHTËPISË SË BARDHË, PAGUAN TRUMP

Presidenti amerikan Donald Trump i ka gostitur fituesit e kampionatit në futbollin e kolegjit me hamburgerë dhe pica për

Read More...

Mobile Sliding Menu