Category: Kosova

TURPI që s’e pranoi asnjëherë SERBIA, masakrat dhe të vrarët në Kosovë!

Krimet dhe masakrat që kryen ushtarët serbë në Kosovë, nuk do të harrohen kurrë. Ndonëse janë bërë 20 vite, që

Read More...

Ahmeti: LDK e LVV janë të gatshëm të takohen me Vuçiqin

Bashkëkryesusi i ekipit negociator Shpend Ahmeti duke i bërë thirrjes dy partive opozitare LDK-së dhe Vetëvendosjes për t`iu bashkuar

Read More...

Mobile Sliding Menu