Category: op/ed

Dita e flamurit dhe ndjenja e përgjegjësisë historike

Shkruan: Xhelal Zejneli Ashtu si në vitet paraprake, edhe sivjet Dita e Flamurit u shënua në të gjitha trojet

Read More...

Kush e çliroi Kosovën?

Rifat Buzuku Kohët e fundit janë shtuar debatet ndërmjet analistëve politik rreth faktit se kush e çliroi Kosovën. Disa

Read More...

E bajshi me shendet patriotë me bateri false

Drenusha Zajmi – Hoxha Mbreme rreth ores 22-23h, derisa po nguteshim drejt vetures nga i ftohti i madh dhe

Read More...

Mobile Sliding Menu