Category: ShowBiz

Lulet e “pushtojnë” Xhakartën e “O sa Mirë”

Aktorja e “O Sa Mirë”, Arta Elezaj e njohur me karakterin Xhakarta është duke vazhduar të pranojë lule nga

Read More...

Gili, Buraku dhe Grupi Fama publikojnë këngën e re ‘Susta’

Gili dhe Buraku me Grupin Fama e kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor. Këngëtarja Gili bashkë me Burakun dhe

Read More...

Jeta e shtrenjtë e Morena Tarakut, fotografohet pranë kësaj veture super luksoze

Morena Taraku bën jetë tejet luksoze. Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku bën një jetë super luksoze dhe këtë e

Read More...

Humbi 13 familjarë në luftë, vajza nga Krusha emocionon me mesazhin që ia dërgoi Ramë Lahajt

Me rastin e 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, tenori Ramë Lahaj publikoi këngën kushtuar ushtrisë së vendit. Kënga

Read More...

Gold AG fotografohet krah kryeministrit

Gold AG ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën pozoi pranë kryeministrit. Gold AG ka

Read More...

Shkoi në pushime me babain, Ritës i ndodhi diçka aspak e këndshme

Rita Ora bashkë me babain e saj udhëtuan në Las Vegas, por i ndodhi ajo që nuk e priste.

Read More...

Kështu e këndoi ‘live’ Elvana Gjata këngën “Mora fjalë” të Shkurte Fejzës

Elvana Gjata mbrëmë ka mbajtur koncert me rastin e 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Koncerti ishte organizuar nga

Read More...

9 vjet pas dasmës së tyre, Ami tregon rregullin që ka thyer në ceremoninë e tyre martesore

Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë padyshim ndër më të pëlqyerit nga publiku.

Read More...

Ja personi që qëndron prapa sukseseve të Dua Lipës!

Një nga këngëtaret më të suksesshme momentalisht në botë është ylli kosovar, Dua Lipa. Ajo po ngjet shkallët e

Read More...

Filmi izraelit ‘Sybonyms’ fitues i Ariut të Artë në Berlinale

Mbrëmë ka përfunduar një ndër festivalet kryesore të filmit në kontinentin të vjetër të Evropës. Filmi “Sybonyms” i regjisorit

Read More...

Mobile Sliding Menu